00982136303710

کیمیا تهران اسید
FA | EN

توضیحات discription
توضیحات محصول کیمیا تهران اسید

اسید باطری چیست ؟

تعریف اسید باطری

اسید باطری تهیه شده از اسید سولفوریک مرغوب، بدون ناخالصی و آب مقطر 100 درصد خالص می باشد. محصول اسید باطری تولید شده توسط مهندسین مجرب شرکت کیمیا تهران اسید بوده و ضمانت کیفیت را دارا می باشد.

اسید باطری در واقع رقیق شده محصول اسید سولفوریک است و چون اسید سولفوریک را نمی توان به راحتی رقیق نمود و برای انجام این مهم می بایست از دستگاه های رقیق کننده قوی استفاده شود.

کاربرد اسید باطری:

اسید باطری در صنایع باطری سازی، نیروگاه ها و هم چنین باطری های اتمی و ژله ای، اسید باطری انواع اتومبیل ها ، کامیون و کامیونت، جرثقیل، لیفتراک کاربرد دارد.

اسید باطری نیاز اساسی کلیه کارخانجات باطری سازی ایران می باشد.اسید باطری در صنعت برق و الکترونیک کاربرد ویژه ای دارد.نیروگاه های حرارتی بادی و نیروگاه های آبی و هم چنین نیروگاه های خورشیدی و هیبریدی کشور نیز نیاز مبرم به بهره گیری از اسید باطری را دارند.

کلمات کلیدی:

باتری چیست - آب رادیاتور - قیمت فروش اسید باتری - باتری اسیدی

مقالات مرتبط Related Articles
مقالات مرتبط کیمیا تهران اسید

قیمت فروش اسید باتری

قیمت فروش اسید باتری

شرکت کیمیا تهران اسید ، اسید باتری را در گالن های 20 لیتری ، بشکه 220 لیتری و همچنین در بسته بندی های مختلف ، با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب عرضه می کند.

باتری اسیدی

باتری اسیدی

این نوع باتری قابل شارژ است و در سال 1859 توسط فیزیکدان آلمانی ، گاستون پلانته اختراع شد . این نوع باتری به دلیل هزینه ی پایین و عرضه ی بالا در وسایل نقلیه موتوری مورد استفاده قرار می گیرد.

فرم ثبت نظر Comment Form
فرم نظرخواهی کیمیا تهران اسید

کد امنیتی