00982136303710

کیمیا تهران اسید
FA | EN

مشخصات فنی Technical Specifications
مشخصات فنی محصول کیمیا تهران اسید

مدل اسید سولفوریک

H2SO4 50%

برند اسید سولفوریک

کیمیا تهران اسید

نام تجاری

جوهر گوگرد

ظاهر

مایع

درصد خلوص (%)

50

درجه استاندارد

صنعتی

دمای ذوب (°C)

10

دمای جوش (°C)

337

گروه رنگ

سفید

جرم مولی (گرم در مول)

98.079

چگالی (گرم در سانتیمتر مکعب)

1.84

ویسکوزیته (CP)

26.7

مقالات مرتبط Related Articles
مقالات مرتبط کیمیا تهران اسید

جایگاه اسید سولفوریک در باغات پسته

جایگاه اسید سولفوریک در باغات پسته

یکی از موارد مهم در جذب مواد غذایی توسط درختان از خاک ، ph خاک است . ph به طور مستقیم روی میکروارگانیسم موجود در خاک و جذب مواد غذایی تاثیر بسیار دارد.

نکات ایمنی اسید سولفوریک

نکات ایمنی اسید سولفوریک

اسید سولفوریک ، اسید بسیار قوی و خورنده می باشد. نوشیدن آن باعث آسیب های شدید دائمی در دهان و سایر بافت های مورد تماس می شود. تنفس آن بسیار خطرناک بوده و باعث آسیب های جدی می شود. در صورت تماس با پوست و چشم باعث سوزش و ایجاد زخم می شود. در صورت تماس با پوست و چشم باعث سوزش و ایجاد زخم می شود . در صورت تماس پوست و چشم با آن ، باید با آب فراوان شستشو داده و سپس از محلول بی کربنات سدیم یک درصد برای شستشو موضع مورد تماس استفاده گردد.

فروش اسید سولفوریک

فروش اسید سولفوریک

شرکت کیمیا تهران اسید آمادگی فروش اسید سولفوریک 98 درصد غلیظ ، 35 درصد، 50 درصد و درصد های مورد نظر مشتریان را با کیفیت درجه یک و مناسب ترین قیمت و مقادیر مختلف دارد.

اسید سولفوریک چیست

اسید سولفوریک چیست

اسید سولفوریک ، اسیدی معدنی و بسیار قوی با فرمول شیمیایی H2SO4 است که به طور طبیعی در گازهای خارج شده از آتشفشان وجود دارد و با هر درصدی در آب حل می شود. واکنش آن با آب به شدت گرمازا است به همین دلیل باید از اضافه کردن یک باره ی آب به آن اجتناب کرد. اسید سولفوریک میل ترکیبی زیادی با آب دارد به طوری که در واکنش با سایر مواد هیدروژن و اکسیژن آن ها را با صورت آب جدا می کند. سولفوریک اسید در گذشته با نام جوهر گوگرد معروف شد. این اسید نخستین بار توسط جابربن حیان کشف شد. جابر بن حیان با تقطیر کانی های سولفات اهن و سولفات مس این اسید را به دست آورد. این اسید در مواد شوینده، رنگ نقاشی و ... استفاده می شود.

فرم ثبت نظر Comment Form
فرم نظرخواهی کیمیا تهران اسید

کد امنیتی