• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

solforik981.jpg

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید

اسید سولفوریک 98%

مدل اسید سولفوریک

H2SO4

برند اسید سولفوریک

کیمیا تهران اسید

نام تجاری

جوهر گوگرد

ظاهر

مایع

درصد خلوص (%)

98.6

درجه استاندارد

صنعتی

دانلود آنالیز :
دانلود دستورالعمل :

دمای ذوب (°C)

10

دمای جوش (°C)

337

آهن (ppm)

9.0

وزن(کیلوگرم)

40

گروه رنگ

سفید

رنگ

بی رنگ

توضیحات

اسید سولفوریک 98%چیست ؟

اسامی اسید سولفوریک : سولفوریک اسید، جوهر گوگرد، سولفات هیدروژن. اسید سولفوریک98%

تعریف اسید سولفوریک

اسید سولفوریک ، اسیدی معدنی و بسیار قوی است که به طور طبیعی در گازهای خارج شده از آتشفشان وجود دارد و با هر درصدی در آب حل می شود. واکنش آن با آب به شدت گرمازا است به همین دلیل باید از اضافه کردن یک باره ی آب به آن اجتناب کرد. اسید سولفوریک میل ترکیبی زیادی با آب دارد به طوری که در واکنش با سایر مواد هیدروژن و اکسیژن آن ها را با صورت آب جدا می کند. اسید سولفوریک خورنده است و قسمت عمده ای از باران اسیدی را تشکیل می دهد. قطرات آب به هنگام بارش با آلاینده های کارخانه ها و خودرو ها که در هوا معلق هستند واکنش می دهند و تولید اسید می کنند. ا فلزات واکنش می دهد و هر چه دما بالاتر رود میزان این واکنش بیشتر خواهد شد اما بر روی جیوه و سرب تاثیری ندارد. اسید سولفوریک در لیست مواد خطرناک قرار گرفته است.
اسید سولفوریک 98 درصد اسید سولفوریکخالص می باشد.

بسته بندی

اسید سولفوریک در گالن های 20 لیتری ، 220 لیتری و تانکرهای 1000 لیتری عرضه می گردد.
@val3 1.حفاظت چشم : از عینک های مخصوص کار با مواد شیمیایی استفاده شود. 2.حفاظت پوستی : از دستکش مقاوم در برابر آسیب های اسیدی استفاده شود. 3.حفاظت استنشاقی : استفاده از ماسک(ماسک ضد اسید) مناسب با فیلتر قابلیت حذف گازهای آلی و معدنی الزامی می باشد. 4. حفاظت اندام ها : استفاده از لباس(لباس ضد اسید)مقاوم در برابر آسیب مواد شیمیایی توصیه اکید می شود. 5. جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی توصیه می شود در هنگام کار با مواد شیمیایی از چکمه استفاده شود.

کلمات کلیدی

اسید سولفوریک چیست - فروش اسید سولفوریک - اسید سولفوریکmsds - اسید سولفوریک98% - اسید سولفوریک دود کننده- اسید سولفوریک صنعتی -قیمت اسید سولفوریک- اسید سولفوریک و کاربردهای آن - اسید سولفوریک در کشاورزی - قیمت خرید اسید سولفوریک اسید سولفوریک - اسید سولفوریک در چرم سازی - اسید سولفوریک در رنگرزی - تولید اسید سولفوریک - اسید سولفوریک در باران -تولید اسید سولفوریک - موارد استفاده از اسید سولفوریک - کاشف اسید سولفوریک - باران اسیدی

جرم مولی (گرم در مول)

98.079

چگالی (گرم در سانتیمتر مکعب)

1.84

ویسکوزیته (CP)

26.7

  • نام :
    ایمیل :
    پیغام :

مقالات مرتبط

محصولات مرتبط