System.Exception: Error In Process 'dbsource' Command In Sequence 1: Related Source(s) 'db.article-film' NotFound In Sequence 1. ---> System.Exception: Related Source(s) 'db.article-film' NotFound In Sequence 1.
at HttpServer.Cms.HtmlElement.RenderingWrapper(Boolean async) in D:\iteration source - table 13 removed\HttpServer.Cms\Html\HtmlElement.cs:line 152
--- End of inner exception stack trace ---
دستگاه پرداختکاری - کیمیا تهران اسید
  • info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

pardakht.jpg

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید

دستگاه پرداختکاری

نوع دستگاه پرداختکاری

موشکی

شلنگی

توان موتور ( اسب بخار )

5.5 تا 10 اسب بخار

سرعت موتور ( دور/دقیقه )

3000 دور و 5000 دور

فاز

تک فاز

سه فاز

دانلود آنالیز :
دانلود دستورالعمل :

توضیحات

دستگاه پرداختکاری چیست؟

انواع دستگاه پرداختکاری

1. دستگاه پرداختکاری موشکی ایستاده : جهت کار پرداختکاری از انواع و اقسام فلزات مختلف محصولات استفاده می شود در این میان نکته قابل توجه استفاده از تجهیزات مناسب می باشد. جهت کار با دستگاه پرداختکاری استفاده از نمد ، گیلانس و فرچه سیمی الزامی می باشد.یکی از انواع دستگاه پرداختکاری موشکی می باشد این دستگاه در انواع تک فاز و سه فاز وجود دارد. 2. دستگاه پرداختکاری پرتابل شلنگی : این دستگاه قابل حمل می باشد و برای مواردی استفاده می شود که قطعه را نمی توان حمل کرد و عمل پرداختکاری را انجام داد. اقدامات پیشگیری حفاظت چشم : برای جلوگیری از آسیب های احتمالی حین کار استفاده از عینک مخصوص کار توصیه می شود. حفاظت پوستی : از دستکش های نخی کار استفاده شود. حفاظت استنشاق : جهت جلوگیری از ورود ذرات از ماسک یک بار مصرف استفاده شود. حفاظت اندام ها : استفاده از لباس کار پارچه ای حین انجام کار توصیه می شود.

  • نام :
    ایمیل :
    پیغام :

محصولات مرتبط