00982136303710

کیمیا تهران اسید
FA | EN

توضیحات discription
توضیحات محصول کیمیا تهران اسید

رنگبر چیست ؟

رنگبر عموما در دو دسته قلیایی و اسیدی ارائه می شوند. رنگبرهای قلیایی معمولا برای رنگ های مایع کاربرد دارند و رنگبر های اسیدی برای همه نوع پوششی مایع یا پودر استفاده می شوند. از رنگبرهای قلیایی فقط زمانی می توان استفاده کرد که فلز پایه آهنی باشد. اما رنگبرهای اسیدی را می توان در همه موارد استفاده نمود.

رنگبر اسیدیPANER R12

این رنگبر برای از بین بردن رنگ پودری و مایع استفاده می شود، و تاثیری بر پوشش تبدیلی فسفاته ندارد، غلظت استفاده از این رنگبر100% و در دمای محیط است. قطعات بسته به ضخامت رنگ و نوع رزین آن 5 الی 60 دقیقه در آن غوطه ور می شوند.

رنگبر

رنگبر اسیدیPANER R12/E

این نوع رنگبر برای پاک سازی رنگ های مایع و پودر قابل استفاده می باشد. غلظت استفاده از این رنگبر30% الی 50% با آب است. این رنگبر در دمای محیط و زمان 5 الی 60 دقیقه قادر به حل کردن رنگ درون خود می باشد. از مشخصه های بارز این رنگبر محلول بودن آن با آب و بطبع بالا بودن نقطه تبخیر آن است. هنگام استفاده از این رنگبر محلول بایستی به آرامی هم زده شود.

رنگبر قلیایی PANER R13

این رنگبر در دمای 100 الی 120 درجه سانتیگراد و با غلظت 10% الی 50% قادر به حذف رنگ از روی رنگبر از مواد قلیایی بسیار قوی ساخته شده، و در هنگام استفاده بایستی رعایت نکات ایمنی را نمود. مزیت این رنگبر قیمت پایین آن می باشد.

فرم ثبت نظر Comment Form
فرم نظرخواهی کیمیا تهران اسید

کد امنیتی