00982136303710

کیمیا تهران اسید

توضیحات description
توضیحات محصول کیمیا تهران اسید

چربی گیر استیل یا متالکین چیست ؟

مشخصات چربی گیر متالکین

نام شیمیایی : متالکین.

اسامی مترادف با متالکلین : چربی گیر، چربی گیر استیل، چربی گیر دستگاه های استیل، چربی گیر قطعات استیل، زنگبر استیل، زنگ بر.

گرید محصول :

1. چربی گیر صنعتی.

شکل ظاهری : به صورت مایع سبز رنگ می باشد.

کارایی متالکلین : چربی گیر متالکین یک نمونه چربی گیر قوی می باشد که علاوه بر چربی گیری ، فسفاته کاری و زنگبری نیز انجام می دهد به همین دلیل به چربی گیر همه کاره متالکلین معروف می باشد.

تعریف چربی گیر

این محصول جهت پاک کردن جرم ها ، اکسیدها و چربی ها از روی سطوح فلزی استفاده شده و در ضمن عملیات زنگ بری ، چربی گیری و فسفاته کاری نیز می نماید. این محصول به خاطر داشتن ترکیباتی در جرم زنگ ها و چربی ها نفوذ کرده و تسریع عملیات پاک کردن را انجام می دهد. این محصول از نظر کارکرد دارای راندمان بسیار بالایی بوده و به دلیل طولانی بودن عمر کاری از نظر اقتصادی بسیار با صرفه می باشد.

مقدار مصرف : مقدار مصرف 50 تا 100 درصد در دمای محیط ، ph=0.1 و S.P.G.R : 1.23 .

نحوه مصرف چربی گیر

ابتدا کارگر باید از دستکش ایمنی – ماسک ضد اسید – چکمه ضد اسید – لباس کار مناسب استفاده کند. سپس محلول فروکلین را در وان های مربوط به (ضد اسید) بریزید. سپس دمای محلول را به 40 تا 50 درجه سانتیگراد برسانید جهت بالا بردن دما از هیترهای ضد اسید استفاده کنید. پس از آن قطعات خود را در محلول چربی گیر به مدت 3 تا 5 دقیقه (بستگی به میزان چربی و زنگ زدگی قطعات دارد) قرار بدهید. سپس قطعات تمیز شده را از محلول خارج کرده و با آب روان شستشو دهید. در انتها از دستگاه های خشک کن و یا خاک اره جهت خشک کردن استفاده نمایید. اکنون قطعه فلزی شما آماده برای رنگ یا فسفاته کاری می باشد.

بسته بندی چربی گیر

متالکین در گالن های 20 لیتری موجود می باشد.

نحوه و شرایط نگهداری : در دمای 30 درجه سانتیگراد و در انبار سرپوشیده نگهداری شود. پس از مصرف درب گالن را محکم ببندید.

تولید چربی گیر متالکلین

کیمیا تهران اسید تولید کننده چربی گیر متالکلین با بهترین کیفیت مخصوص قطعات و دستگاه های استیل می باشد. این محصول، توسط مهندسین مجرب این شرکت تولید شده است و ترکیبی می باشد.

مشخصات فنی Technical Specifications
مشخصات فنی محصول کیمیا تهران اسید

برند

کیمیا تهران اسید

نام تجاری

متالکلین

ظاهر

مایع

درجه استاندارد

صنعتی

محصولات مرتبط Related products
محصولات مرتبط کیمیا تهران اسید

فرم ثبت نظر Comment Form
فرم نظرخواهی کیمیا تهران اسید

کد امنیتی