009821-36303710

کیمیا تهران اسید
عکس مقاله

محصولات تولیدی

مواد اولیه با عبور از فرآیند ساخت تغییر شکل داده و به یک کالا و یا ماده ای جدید تبدیل می شوند که به این پروسه در اصطلاح تولید گفته می شود. ماده تولید شده جدید خود می تواند در یک فرآیند دیگر به عنوان ماده اولیه در نظر گرفته شود.

در حوزه تولید همواره مواد اولیه نقش بسیار مهمی دارند که به دو دسته تقسیم می شوند:

مواد اولیه اصلی: موادی هستند که جز جدایی ناپذیر محصول تولید شده هستند و بصورت مستقیم در ساخت محصول جدید تاثیر دارند.

مواد اولیه فرعی : موادی هستند که برای تکمیل فرایند تولید بکار گرفته می شوند و به دلیل کاربرد کمی که در ساخت محصول دارند جز مواد اصلی قرر نمی گیرند.

کیمیا تهران اسید با تکیه بر تخصص و دانش پرسنل مجرب خود در واحد تولید و توسعه اقدام به تولید برخی از محصولات شیمیایی کرده است، تا بتواند سهم کوچکی در رفع نیاز صنعت کشور به بیگانگان داشته و همچنین نقش خود را به عنوان یک شرکت تولیدی بازرگانی به درستی ایفا کند. متخصین کیمیا با مطالعات دقیق و آزمایشات متعدد و نیاز سنجی بازار، محصولاتی را با کیفیت بی نظیر به تولید رسانده و به بازار هدف عرضه کرده است.

محصولات تولید شده :

دیسکلر - سوپر فروکلین - فروکلین 3 کاره - اسید سولفوریک 50 درصد - اسید سولفوریک 35 درصد - اسید سولفوریک وان - مواد ضد رسوب DM - خنثی کننده مواد شیمیایی - آنتی فوم - چربی گیر نوتروپن - الکترولیت باطری نیکل کادمیوم - اسید ضد ساروج - اسید باطری 1250 - چربی گیر متالکلین - اسید سیتریک مایع

مشاهده بیشتر

at MyWebServerNamespace.MyWebServer.LoadCmsValues(Content cms, Ssl sslClass, DataSet& Ds, DataTable& fileDt, Socket& mySocket, Byte[]& contentBytes, Boolean& showCmsError) in D:\iteration source - table 13 removed\MyWebServer\MyWebServer.cs:line 1638