009821-36303710

کیمیا تهران اسید

کاتالوگی برای دانلود وجود ندارد

دومین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی Articles

دومین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی توسط شرکت نواندیشان صنعت و تجارت سمن در تاریخ 17-14 آذر ۱۳۹۷ در شهر تهران برگزار می گردد.

کیمیا تهران اسید در نمایشگاه

مکان : نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب

سالن : A4 غرفه : 129

زمان : 14 لغایت 17 آذر ماه 97

ساعت بازدید : 10 الی 17

درباره نمایشگاه

علم شیمی در کنار دو رشته ریاضی و فیزیک به عنوان علوم پایه تعریف شده است و آموزش آن همزمان با دو رشته یاد شده در مقاطع تحصیلی مختلف انجام می ¬پذیرد. شیمی یکی از علومی است که همواره در زندگی بشر دخالت کامل داشته و دارد و با توسعه فناوری و تمدن، دخالت آن در شئون مختلف زندگی نیز زیادتر می¬ شود. شیمی و مهندسی شیمی با فرهنگ و باورهای دینی ما نیز پیوندهای متعددی دارد. در قرن هشتم میلادی، جابر بن حیان که او را پدر علم شیمی نیز می‌نامند، از شاگردان امام جعفر صادق (ع) بوده است. تحقیقات او بر خلاف کیمیاگران یونانی و مصری که بیشتر تنها در ذهن خود به تفکر می‌پرداختند، در آزمایشگاه صورت می‌گرفت. محمد زکریای رازی نیز با به‌کارگیری آزمایشگاه مدرن و طراحی و توصیف بیش از بیست ابزار آزمایشگاهی که برخی از آن‌ها هم ‌اکنون نیز کاربرد دارند، بنیان مستحکم برای شیمی مدرن بنا کرد. در ایران نیز، این رشته قدمتی دیرینه دارد. دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران با فارغ التحصیل نمودن اولین دانش آموخته خود در سال ۱۳۱۴ به عنوان اولین دانشکده مهندسی شیمی در ایران پا به عرصه فعالیت گذاشت. در سال ۱۳۱۳، دانشگاه تهران تأسیس شد و رشته مهندسی شیمی یکی از رشته‌های ارائه شده در دانشکده فنّی بود. در سال ۱۳۳۶، دانشگاه صنعتی امیرکبیر تأسیس شد و در رشته مهندسی شیمی و برای یک دوره چهار ساله به پذیرش دانشجو اقدام کرد. پس از این دو دانشگاه، دانشگاه شیراز و پس از آن در سال ۱۳۴۵ دانشگاه صنعتی شریف این رشته را راه اندازی کردند. در سال‌های بعد، دوره کارشناسی ارشد و در برخی دانشگاه‌ها دوره دکتری مهندسی شیمی نیز راه اندازی شد. تاریخچه کهن این حوزه از دانش و صنعت در کشور ما و گستردگی و تاثیر آن در صنایع مختلف مادر و کاربردی، وجود و فعالیت واحدهای تولیدی و بازرگانی در حوزه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی، برگزاری نمایشگاهی را با موضوع یادشده ضروری می¬نمایاند. ایران به عنوان یکی از کشورهای دارنده صنایع متنوع و پیشرو در منطقه شناخته شده و دارای ظرفیتهای مختلفی در حوزه¬های مختلف صنعتی است که از آن جمله می¬توان به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی؛ معدنی؛ دارویی؛ غذایی؛ پزشکی؛ نساجی؛ نظامی و … اشاره کرد که در کلیه این حوزه ¬ها، صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی، نقش موثری را ایفا می¬نماید.

اهداف برگزاری نمایشگاه

اهداف برگزاری نمایشگاه مواد و تجهیزات صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی معرفی ظرفیتها و توانمندیهای کشورمان در حوزه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی از ابعاد مختلف اعم از تولید ماشین ¬آلات، مواد اولیه، تجهیزات و خدمات وابسته ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید و تامین¬ کنندگان مواد و تجهیزات شیمیایی و آزمایشگاهی با مصرف کنندگان عرصه آخرین پیشرفتهای صنعتی توسط شرکتهای پیشرو بین¬ المللی ایجاد فضایی برای تعامل بین فعالان حوزه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی از قبیل تولیدکنندگان، بازرگانان، ارائه¬کنندگان خدمات و توزیع¬ کنندگان ایجاد بستری جهت تعامل هر چه بیشتر نهادهای علمی و پژوهشی کشور با صنعتگران داخلی و

مسیرهای دسترسی به نمایشگاه

مجموعه نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب، همانند دوره قبل پذیرای برگزاری دومین نمایشگاه مواد و صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی می باشد.

دسترسی با مترو

اگر قصد رسیدن به نمایشگاه با مترو را دارید، باید خود را به خط یک مترو برسانید و به سمت ایستگاه کهریزک حرکت کرده و در ایستگاه شهر آفتاب از قطار پیاده شوید.

دسترسی با خودروی شخصی

برای اینکه به نمایشگاه شهر آفتاب برسید، باید به بزرگراه خلیج فارس برسید. بزرگ راه های امام علی، چمران و آیت الله سعیدی به آزاد راه خلیج فارس راه دارند. پس از ورود به این بزرگراه، قبل از عوارضی تهران-قم، می توانید خروجی های شهر آفتاب را ببینید و به پارکینگ آن برسید.

حضور کیمیا تهران اسید در نمایشگاه

شرکت کیمیا تهران اسید با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه فروش انواع مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی بعد از تجربه حضور در نمایشگاه در سال گذشته و استقبال گسترده فعالین صنعت شیمیایی و سایر بازدید کنندگان، تصمیم به حضور در دوره دوم برگزاری نمایشگاه گرفته شد. تیم مجموعه کیمیا تمام تلاش خود را در راستای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه بکار می گیرد، تا آنچه نیاز مراجعین است را فراهم کند. منتظر دیدار شما هستیم.

گروه های شرکت کننده

نفت،گاز و پتروشیمی

برق، الکترونیک، نرم‌افزار

عمران و ساختمان

مکانیک،شیمی و متالورژی

کشاورزی و محیط‌زیست

فیزیک پایه

تجهیزات عمومی آزمایشگاهی

تجهیزات و ماشین‌آلات در حوزه فناوری های راهبردی

مهندسی پزشکی و زیست مواد؛

مواد آزمایشگاهی

تجهیزات آموزشی با فناوری مناسب

تجهیزات حوزه تست و آزمون صنعتی

ارایه کنندگان خدمات کالیبراسیون