00982136303710

کیمیا تهران اسید

کاتالوگی برای دانلود وجود ندارد

ثبت سفارش Articles

کاربران گرامی جهت خرید کالای مورد نظر خود، می توانید به 4 روش ذیل اقدام نمایید :

ثبت سفارش تلفنی

خریدار محترم با شماره های شرکت تماس برقرار نموده که توسط اپراتور به بخش بازرگانی مرتبط می شوند. سپس با ارائه اطلاعات اولیه به کارشناسان فروش، سفارش آنها در سیستم ثبت می شود و پیش فاکتور صادر می گردد. در صورت موافقت خریدار مبنی بر خرید کالا، وجه به حساب شرکت واریز می شود. زمان بندی و نحوه تحویل محصول به خریدار اعلام می شود.

مواد شیمیایی

سفارش آنلاین

با ورود به سایت و جست جوی محصول مورد نظر خریداران می توانند به سهولت سفارش خود را در تمامی ساعات شبانه روز ثبت کنند. کارشناسان فروش با دریافت تقاضا نسبت به ثبت و پیگیری سفارش اقدام می نمایند.

از ویژگی های سفارش آنلاین می توان به این موضوع اشاره کرد که کاربران سایت می توانند در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خرید خود را ثبت کنند. کارشناسان بازرگانی موضوع درخواست آنلاین را رهگیری و اقدامات لازم را انجام می دهند.

مواد شیمیایی

ثبت سفارش با ارسال نمابر

خریداران گرامی می توانند با ارسال نمابر سفارش خرید خود را اعلام کنند. کارشناسان بخش بازرگانی با دریافت نمابر و ثبت درخواست در سیستم، اقدام به پاسخ کتبی به خریدار کرده و تا حصول نتیجه توسط کارشناسان پیگیری های لازم صورت می گیرد.

مراجعه حضوری

خریداران می توانند در صورت تمایل با تعیین وقت قبلی به دفتر مرکزی مراجعه کرده و موضوع درخواست خود را بصورت حضوری با مدیریت بازرگانی عنوان کرده، کارشناسان فروش موظف به پیگیری نتیجه ملاقات تا حصول نتیجه هستند.