009821-36303710

کیمیا تهران اسید

کاتالوگی برای دانلود وجود ندارد

فروش ویژه آب اکسیژنه پاشا ( ترک ) آغاز شد. Articles

معرفی محصول آب اکسیژنه

محصول :

آب اکسیژنه

برند:

پاشا ( ترک )

بسته بندی:

بشکه

وزن:

65 کیلوگرم

مواد شیمیایی

هیدروژن پرواکسید (آب اکسیژنه ) یک اکسنده است که به عنوان سفید کننده مورد استفاده قرار می گیرد. هیدروژن پراکسید را می توان ساده ترین پراکسید دانست. آب اکسیژنه خالص یک مایع ناروانی است که آبی کمرنگ می باشد و به سختی می توان آن را تهیه نمود. آب اکسیژنه ای که امروزه به اسم آب اکسیژنه رقیق فروخته می شود محلولی است از آب اکسیژنه در آب که مقدار بسیار جزیی از آن آب اکسیژنه است.که هماند آب ، بی رنگ و بی بوست و تلخ مزه و به مقدار کم اسیدی می باشد.این مایع اکسیدکننده ای قوی است. پراکسیدها مشتقات آب اکسیژنه هستند که در آنها به جای هر هیدروژن ، یک فلز یک ظرفیتی و یا دو ظرفیتی وجود دارد. پراکسید فلز های قلیایی و قلیایی خاکی با فرمول های مولکولی هستند.

مواد شیمیایی

هیدروژن پراکسید تنها عامل میکروب‌کش است که فقط از آب و اکسیژن تشکیل شده‌است. با وجود این‌که تا این حد ساده است، به طرز شگفت‌آوری با عمل اکسیداسیون می‌تواند ارگانیسم‌های بیماری‌زا را نابود کند.

یکی از رایج‌ترین کاربردهای هیدروژن پراکسید ضدعفونی‌ کردن زخم است. هنگامی که این ماده روی زخم اعمال می‌شود، با ماده‌ی ارگانیک در ضایعه‌ی موجود واکنش می‌دهد و برای کشتن هر گونه میکروب و جلوگیری از عفونت اکسیده می‌شود.

هیدروژن پراکسید می‌تواند به روش‌های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. در حالی که استعمال خارجی این ماده شایع‌ترین شکل درمان با استفاده از آن است. این محصول در واقع می‌تواند به ظور خوراکی نیز به صورت رقیق‌شده مورد استفاده قرار بگیرد.

با این غلظت، هیدروژن پراکسید یک اکسیدکننده‌ی بسیار قوی است و اگر رقیق نشود، می‌تواند بسیار خطرناک یا حتی کشنده باشد. به طور کلی غلظت بیش از ۱۰٪ می‌تواند سبب واکنش‌های عصبی و بروز آسیب در دستگاه گوارش فوقانی شود. هیدروژن پراکسید می‌تواند یک ترکیب و ماده‌ی موثر باشد. بهتر است آن را به دلیل فواید و کاربردهایی که دارد همواره در دسترس داشته باشید.

هیدروژن پراکسید اکسیدکننده ی قوی است که وقتی روی بافت پوست مالیده می شود باکتری های آن آسیب می بینند و محیط بدون باکتری ایجادمی شود که آکنه نتواند درآن رشد کند به این دلیل که خاصیت ضدمیکروبی آن از بروز عفونت جلوگیری می کند.

هم چنین خاصیت پوسته پوسته کردن هیدروژن پراکسید کمک می کند پوست پوسته پوسته شود تا با لایه برداری ملایم جوش ها محو شوند.

بار آب اکسیژنه رسید

آب اکسیژنه پاشا ترک

با بهترین کیفیت

قیمت رقابتی بازار

بشکه های 65 کیلوگرمی

مواد شیمیایی