009821-36303710

کیمیا تهران اسید

کاتالوگی برای دانلود وجود ندارد

دومین نمایشگاه مواد شیمیایی Articles

دومین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی با حضور صالحی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت رئیس خانه صنعت و معدن در محل نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب گشایش یافت. در این نمایشگاه بیش از 85 شرکت داخلی و خارجی جدیدترین تولیدات و خدمات خود را به نمایش گذاشتند.

نمایشگاه با همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، صندوق نوآوری و شکوفایی و تشکل‌ها و اتحادیه های صنفی و صنعتی مرتبط از امروز تا 17 آذرماه برپاست.

مسعود مستوفی، رییس ستاد برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی گفت:با توجه به استقبال گسترده از برگزاری نخستین دوره نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی در بهمن ماه سال گذشته؛ دومین دوره این رویداد از امروز در محل نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود.

وی افزود:وجود ظرفیت‌های گسترده در صنایع پتروشیمی موجب گردیده که صنایع شیمیایی کشور در حوزه های مختلفی توسعه یابد. بطوریکه براساس آمار‌های منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، 322 اولویت سرمایه گذاری برای کشور در 17 حوزه صنعتی تعریف شده است که صنایع شیمیایی با دارا بودن 29 عنوان فرصت سرمایه گذاری، رده سوم از جدول اولویت‌های سرمایه گذاری را به خود اختصاص داده است.

کتراک

اسید

بوراکس

اسید کلریدریک

اسید سولفوریک

کیمیا تهران اسید

سولفوریک

اسید بوریک

وایتکس

آب ژاول

جوش شیرین

نمایشگاه مواد شیمیایی

نمایشگاه مواد شیمیایی

مواد شیمیایی

مواد شیمیایی

خبرنگاران جوان

شیمیایی

شیمیایی