در حال انتقال به بانک ... processing...

کاربرد جوهر نمک در منزل

تولید محتوا و سئو : نوآوران فرایند کیمیا | 22 خرداد 1400 | 09:48 وبلاگ شیمیایی

کاربرد جوهر نمک در منزل

جوهر نمک نامی آشنا برای بسیاری از افراد و به ویژه بانوان خانه دار است. این ماده یک اسید بسیار قوی است که دارای بویی زننده و اسیدی و شدیدا خورنده می باشد. کاربرد جوهر نمک در منزل به علت همین اسیدی بودن و قابلیت خورندگی آن می باشد. اما چه استفاده هایی از این ماده در منزل می شود؟ آیا اسیدی بودن جوهر نمک و خورندگی بالای آن، خطری برای کاربر نخواهد داشت؟ آیا استفاده از این ماده در محیط های کوچک منازل کار صحیحی است؟ در این مطلب قصد  داریم شما را با کاربرد جوهر نمک در منزل، باید ها و نباید ها آشنا کنیم. مطلع شدن از خطرات استفاده از جوهر نمک در منزل و هم چنین استفاده صحیح آن می تواند برای مصرف کننده، مفید باشد.

جوهر نمک در زندگی روزانه

خاصیت تمیز کنندگی و گند زدایی این ماده سبب شده تا اصلی ترین کاربرد جوهر نمک در زندگی روزانه، همین مورد باشد. این اسید قوی با PH در حدود 0 تا 2، می تواند جرم، آلودگی و ... را از روی سطوح و به ویژه کاشی و سرامیک پاک کنند. سفیدی و تمیزی نتیجه استفاده از جوهر نمک در زندگی روزانه می باشد. از دیگر موارد استفاده جوهر نمک در زندگی روزانه، می توان به تمیز کردن استخر های خانگی اشاره کرد. آب استخر ها در معرض گندیده شدن، تجمع عوامل بیماری زا و جلبک ها قرار دارد. با استفاده از این اسید قوی می توان در صدد از بین بردن این عوامل و هم چنین تنظیم PH آب استخرها برآمد.

تفاوت جوهر نمک و وایتکس

یکی دیگر از سفید کننده های خانگی که به شدت مورد استفاده است، وایتکس می باشد. این ماده هم می تواند به خوبی در نابودی سیاهی و جرم ها موفق واقع شود و این مساله سبب شده تا این دو ماده، یکی انگارده شوند. اما تفاوت جوهر نمک و وایتکس چیست؟ آیا هر دوی این مواد از ترکیبات یکسانی به دست آمده اند؟ در پاسخ باید گفت که هیچ شباهتی در ساختار این دو ماده وجود ندارد. وایتکس ماده ای با خاصیت قلیایی است و این در حالی است که جوهر نمک اسید محسوب می شود. در عین حال باید به قدرت پاک کنندگی این دو ماده هم اشاره نمود. جوهر نمک قدرتی بیش تر از وایتکس در تمیزی و سفید کنندگی دارد. اما وایتکس سفید کننده ای معمولی تر است که به دلیل خطرات کمتر برای سلامتی و دستگاه تنفس، بیش تر مورد استفاده قرار می گیرد. باید تاکید کرد که اگر از جوهر نمک برای تمیز کردن استفاده می کنید، ضمن این که آن را از مراجع معتبر تهیه می کنید، نسبت به رقیق کردن آن با آب حین استفاده اقدام نمایید.

قیمت و خرید جوهر نمک

اگر به دنبال خرید جوهر نمک از مراکز معتبر هستید، پیشنهاد ما به شما کیمیا تهران اسید است. این مرجع فروش مواد شیمیایی، تولید کننده کلیه محصولات می باشد و آن را به دیگر توزیع کنندگان در سراسر کشور هم می رساند. هم چنین باید اشاره کرد قیمت و خرید جوهر نمک از این مرجع برای شما به شدت به صرفه می باشد. زیرا این تولید کننده با راه اندازی سایت فروش محصولات خود، دست واسطه ها را از محصولات کوتاه نموده است و به این شیوه شرایطی را برای کاهش قیمت جوهر نمک فراهم کرده است. شما می توانید برای خرید جوهر نمک با کیفیت و قیمت مناسب، به سایت کیمیا تهران اسید مراجعه کرده و نسبت به تهیه محصول مورد نظر خود اقدام نمایید.


09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ