در حال انتقال به بانک ... processing...

بوراکس

تولید محتوا و سئو : نوآوران فرایند کیمیا | 07 تیر 1400 | 09:39 وبلاگ شیمیایی

بوراکس

در صنعت مواد شیمیایی، یکی از مواد پر فروش و جذاب را باید بوراکس دانست. این ماده به علت کاربردهای جالبی که دارد، این روزها به شدت پر طرفدار گشته است. بوراکس ماده ای پودری شکل است که به سه حالت بدون آب، 5 آبه (پنتا) و 10 آبه (دکا) تولید می شود. از این ماده در ساخت اسلایم، که وسیله ای پر طرفدار برای بازی گشته است، استفاده فراوانی می شود. اما بوراکس با کیفیت را از کجا باید تهیه کرد؟ این ماده در فروشگاه های شیمیایی مختلفی در حال عرضه می باشد، اما همه آنها از کیفیت مناسب بهره مند نیستند. به مصرف کنندگان بوراکس توصیه می شود، قبل از تهیه این ماده نسبت به کیفیت محصول و هم چنین قیمت مناسب آن اطمینان حاصل کنند. مطلب پیش رو در صدد آشنا کردن شما با بوراکس و نحوه تهیه آن از معتبر ترین مرجع تدوین شده است.

بوراکس چیست و از کجا تهیه کنیم

در ابتدا به این پرسش پاسخ داده می شود که بوراکس چیست و از کجا تهیه کنیم . همان طور که اشاره شد، بوراکس ماده ای پودری شکل و به رنگ سفید است که به سادگی در آب حل می شود. این ماده با نام های بوره و یا سدیم بورات هم شناخته می شود و می توان آن را یکی از نمک های اسید بوریک دانست. بالاترین درصد خلوصی که بوراکس می تواند داشته باشد، 99 درصد می باشد. هم چنین در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی در بازار به فروش می رسد. این ماده غیر سمی و بی خطر بوده و در طیف گسترده ای از لوازم آرایشی و بهداشتی، اسلایم، شوینده ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. حال که تا حدی با ماهیت این ماده شیمیایی آشنا شدید، در زمینه تهیه این محصول راهنمایی هایی ارائه خواهیم کرد.

خرید بوراکس ارزان

اگر به دنبال خرید بوراکس ارزان و در عین حال مرغوب هستید، پیشنهاد ما به شما تهیه آن از مجموعه کیمیا تهران اسید است. علت این مساله را باید در چند فاکتور جست و جو کرد. شما با خرید بوراکس ارزان از کیمیا تهران اسید، هزینه اضافی ناشی از حضور واسطه ها در جریان مبادله کالا را پرداخت نخواهید کرد. کیمیا اسید از تولید کنندگان بوراکس است که آن را با قیمتی عالی و کیفیتی مثال زدنی به شما عرضه می کند. کوتاه کردن دست واسطه ها از مبادله مواد شیمیایی این مجموعه سبب شده تا قیمت تمام شده کلیه محصولات آن، به نسبت رقبا، پایین تر بوده و برای مصرف کننده صرفه اقتصادی داشته باشد. این در حالی است که شما با خرید بوراکس ارزان، محصولی با کیفیت را نیز تهیه می کنید که سبب می شود تا به مشتری وفادار و همیشگی این مجموعه تبدیل شوید.

قیمت بوراکس اسلایم

پرسش که برای مصرف کنندگان پیش می آید، این است که قیمت بوراکس اسلایم در کیمیا تهران اسید چقدر است؟ همان طور که اشاره شد، این مجموعه قیمتی رقابتی را برای خرید بوراکس در نظر گرفته است و از هر نظر برای جلب رضایت مشتری در تلاش است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه قیمت بوراکس اسلایم و هم چنین جزیئات محصول، با کارشناسان بخش بازرگانی این مجموعه تماس حاصل کرده و نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنید. لازم به ذکر است که بوراکس در کیمیا تهران اسید با خلوص 99 درصد و در گرید های صنعتی و آزمایشگاهی با بهترین کیفیت و قیمتی نازل به فروش می رسد.


09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ