در حال انتقال به بانک ... processing...

بوراکس

تولید محتوا و سئو : نوآوران فرایند کیمیا | 16 تیر 1400 | 09:29 وبلاگ شیمیایی

بوراکس

بوراکس که یکی از نمک های اسید بوریک است، ماده ای است که این روزها به علت کاربردهای جالب توجه خود، طرفداران زیادی پیدا کرده است. این ماده پودری است که می تواند به صورت بدون آب و یا 5 و 10 آبه تولید شود. از بوراکس به منظور تولید مواد آرایشی و بهداشتی و از همه مهم تر اسلایم که یکی از جذاب ترین وسایل سرگرمی است، بهره گرفته می شود. باید اشاره کرد که بوراکس ماده ای بی خطر، غیر سمی است که به عنوان نگه دارنده مواد غذایی و هم چنین ماده ای برای بهبود کیفیت گیاهان هم مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب درباره بوراکس و هم چنین شیوه تهیه این ماده از مراکز معتبر و با قیمت مناسب، صحبت شده است.

 

بوراکس چیست

در این قسمت به بررسی این سوال پرداخته ایم که بوراکس چیست ؟ این ماده از چه موادی تشکیل شده است؟ بوراکس پودری سفید رنگ است که با نام سدیم تترا بورات نیز آن را می شناسند. این ماده از نمک های اسید بوریک است و فرمول شیمیایی آن Na2B4O7 می باشد. ماده معدنی بور که از اجزای تشکیل دهنده کره زمین است، از ترکیبات اصلی سازنده بوراکس می باشد. در بررسی جزئی تر این پرسش که بوراکس چیست باید گفت که این ماده به سادگی در آب حل می شود و در دمای محیط حالتی پایدار دارد. در ادامه در رابطه با این ماده و نحوه تهیه آن از مراجع معتبر، اطلاعاتی به شما خواهیم داد.

پودر بوراکس

پودر بوراکس امروزه در مراکز متعدد فروش مواد شیمیایی و حتی عطاری ها موجود می باشد. علت در دسترس بودن این ماده، فراوان بودن مواد اولیه برای تولید و هم چنین بی خطر بودن آن می باشد. از آنجایی که پودر بوراکس ماده ای است که از آن برای تهیه اسلایم که یک وسیله سرگرمی جذاب است، استفاده می شود، می توان آن را در مراکز متعددی یافت. اما در صورتی که از بوراکس برای مصارف جدی تری نظیر موارد پزشکی، غذایی، صنعتی و ... استفاده شود، باید در زمینه تهیه آن از مراجع معتبر اقدام نمود. ادامه این مطلب می تواند راهنمایی های موثری در این زمینه به شما ارائه دهد.

بوراکس در عطاری

بوراکس به عنوان ماده ای که این روزها در تهیه وسایل بازی و طیف گسترده ای از وسایل آرایشی استفاده می شود، فروش گسترده ای پیدا کرده است. بوراکس در عطاری ها و مراکز فروش مواد شیمیایی عرضه می شود. اما تفاوت این محصول با بوراکسی که کیمیا تهران اسید عرضه می کند، چیست؟ باید اشاره کرد که اولین تفاوت در تولید کننده بودن کیمیا تهران اسید می باشد. این مرکز خود از تولید کنندگان بوراکس است که بدون واسطه و به صورت مستقیم آن را به دست مصرف کننده می رساند. تفاوت دیگری که در بوراکس در عطاری و این سایت قدرتمند وجود دارد، کیفیتی است که در طول سالیان طولانی فروش مواد شیمیایی، به مصرف کنندگان اثبات شده است. لازم به ذکر است که بوراکس در کیمیا تهران اسید با خلوص 99 درصد و در گرید های صنعتی و آزمایشگاهی با بهترین کیفیت و قیمتی نازل به فروش می رسد. برای بررسی قیمت بوراکس در این مجموعه و مراکز دیگر، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

قیمت بوراکس در عطاری

اگر به دنبال خرید بوراکس هستید، توصیه کیمیا تهران اسید به شما مقایسه قیمت های مختلف این محصول در مراکز گوناگون است. قیمت بوراکس در عطاری و سایر مراکز به علت حضور واسطه هایی که این محصول را به دست مصرف کننده نهایی می رسانند، گران تر از این مجموعه قدرتمند می باشد. مقایسه ساده قیمت بوراکس در عطاری و سایت کیمیا تهران اسید، می تواند شما را در تهیه این محصول یاری کند. در کنار این مزیت، کیمیا تهران اسید، محصول را در محل شما، تحویل می دهد و در قبل از خرید آن، مشاوره های رایگان محصولی هم به شما عرضه می کند.

 


09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ