در حال انتقال به بانک ... processing...

سود مایع

تولید محتوا و سئو : نوآوران فرایند کیمیا | 26 خرداد 1400 | 09:29 وبلاگ شیمیایی

سود مایع

سود مایع یکی از ترکیبات اصلی در صنعت است که موارد استفاده فراوانی دارد. شاید آن را با نام های دیگری چون قلیا یا سود سوز آور هم بشناسید. این ماده قلیایی بی رنگ و بی بو، هم در صنایع شیمیایی و هم در بخش غذا و دارو مورد استفاده قرار می گیرد. موارد استفاد از سود مایع به قدری زیاد است که سالانه مقادیر حجیمی از این ماده را در دنیا تولید و به مصرف می رسانند. استفاده از سود مایع در شوینده ها، تولید سایر مواد شیمیایی، نگه دارنده ای برای غذاهایی که فاسد می شوند، تهیه برخی از داروها تنها گوشه ای از موارد مصرف سود مایع می باشد. اما این ماده پر مصرف چگونه تولید می شود؟ چگونه می توانیم سود مایع را از منبعی تهیه کنیم که دارای بالاترین کیفیت می باشد؟ در این مطلب ما شما را با شیوه تولید این ماده و تولید کنندگان برتر آن آشنا می کنیم.

سود مایع چیست و چگونه تولید می شود؟

در اولین گام به این پرسش پاسخ می دهیم که سود مایع چیست و چگونه تولید می شود؟ سود مایع یا قلیا ماده ای با اسیدیته در حدود 13 می باشد که نشان از قلیایی بودن شدید آن است. این ماده خورنده به راحتی در آب، الکل و گلیسیرین حل می شود. اما با این حجم از مصرف در کل دنیا، روش تولید سود مایع چگونه است؟

روش های مختلفی برای تولید سود مایع وجود دارد که امروزه همه آنها مورد استفاده قرار نمی گیرند. روشی که این روزها مرسوم است و به تولید سود مایع با درصد خلوص بالا منجر می شود، روش ممبران نام دارد. در این روش از تولید سود مایع، آب را به یون های هیدروژن و هیدروکسید تجزیه می کنند و در اتاقک کاتدی قرار می دهند. یون های هیدروژن با الکترون های کاتد واکنش داده و تبدیل به مولکول هیدروژن می شوند. از سویی دیگر یون های هیدروکسید در اطراف غشایی قرار گرفته اند که اجازه عبور به آنها داده نمی شود. در این محیط یون های  سدیم (ناشی از حضور آب نمک) قرار گرفته اند که با یون هیدروکسید واکنش داده و تولید سود مایع می کنند.

تولید کننده سود مایع

خرید این محصول از تولید کننده سود مایع می تواند هم در قیمت محصول تاثیر مثبت بگذارد و هم شما را از شیوه تولید سود مطلع کند. در کشور ما یکی از بزرگ ترین تولید کننده های سود مایع، کیمیا تهران اسید می باشد. این مرجع، تولید و عرضه کننده با کیفیت ترین محصولات شیمیایی است و آنها را در کل کشور توزیع می کند. این تولید کننده سود مایع، از به روز ترین شیوه ها به منظور تولید سود مایع بهره می گیرد و می توان انتظار داشت که محصولات تهیه شده از این مرجع کیفیت بالایی داشته باشند. کیمیا تهران اسید به عنوان تولید کننده سود مایع، امتحان خود را پس داده است و این محصول را با خلوص قابل قبول و کیفیت عالی عرضه می کند.

خرید اینترنتی سود سوزآور

شما می توانید برای خرید اینترنتی سود سوزآور، به سامانه فروش آنلاین کیمیا تهران اسید مراجعه کرده و نسبت به تهیه محصولات اقدام نمایید. خرید اینترنتی سود سوزآور از این مرجع به شما امکان خرید از تولید کننده اصلی را می دهد. این مساله به معنای حذف واسطه ها و مناسب بودن قیمت سود مایع در کیمیا تهران اسید می باشد. شما می توانید برای خرید اینترنتی سود سوزآور با کارشناسان بازرگانی این مجموعه تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید.


09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ