در حال انتقال به بانک ... processing...

اسید قوی برای سنگ

تولید محتوا و سئو : نوآوران فرایند کیمیا | 21 تیر 1400 | 09:05 وبلاگ شیمیایی

اسید قوی برای سنگ

سنگ و بتن از موادی هستند که به سادگی تخریب نمی شوند و برای از بین بردن آنها باید از ترکیبات مخصوص و با رعایت نکات ایمنی بهره جست. ترکیباتی که برای از بین بردن سنگ به کار برده می شوند، قدرت بالایی دارند و برای نابودی ساروج و سنگ فرمولاسیون شده اند. اما این ترکیبات قوی را از کجا باید تهیه کنیم؟ آیا کار کردن با این محصولات خطرآفرین بوده و نیازمند موارد خاصی است؟ این ترکیبات از چه موادی تشکیل شده اند که قادر به نابودی سنگ می باشند. این مطلب سعی در توضیح این سوالات دارد. هم چنین اگر از مصرف کنندگان اسید قوی برای سنگ هستید، می توانید در این مطلب فروشندگان معتبری که موارد ایمنی در زمینه انبارش و جابجایی این محصول را رعایت می کنند، بشناسید.

ساروج شکن

قبل از اینکه شما را با ساروج شکن آشنا کنیم، در زمینه ساروج و ماهیت آن صحبت خواهیم کرد. ساروج ماده ای است که از ترکیب آهک، شن و ماسه به دست می آید. در زمان های قدیم از ساروج به منظور ساخت بناها استفاده می کردند. نفوذ ناپذیری بالایی که ساروج داشت، سبب شده بود تا از این ماده به منظور ساخت بناهایی که به استحکام بالایی نیاز داشت، بهره جسته شود. هم چنین این ماده مستحکم از عبور و نفوذ جریان آب پیش گیری به عمل می آورد و درمناطقی که باران و رطوبت زیاد بود، گزینه ایده آلی محسوب می شد. اما قدرت بالای ساروج، به همان اندازه تخریب آن را نیز دشوار می ساخت. استفاده از ترکیبات معمولی از بین برنده ماسه و شن برای نابودی ساروج کفایت نمی کرد و لازم بود ترکیباتی تحت عنوان ساروج شکن فرمولاسیون می شد. ساروج شکن نام کلی است که به ترکیبات از بین برنده سنگ و ساروج گذاشته اند و امروزه استفاده از آنها به منظور تخریب سازه ها، پل و ... در فرآیند ساختمان سازی بهره گرفته می شود. در ادامه شما را با ماهیت این ماده آشنا می کنیم.

اسید مخصوص ساروج

همان طور که اشاره شد، از بین بردن ماده ای به سختی سنگ و ساروج، نیازمند ماده ای با قدرت بالاست. امروزه از اسید مخصوص ساروج برای این منظور بهره گرفته می شود. این ماده در واقع نوعی اسید قوی است که با تعدادی کاتالیزور ترکیب شده است. ترکیب این مواد قدرتمند با یکدیگر سبب شده تا خاصیت خورندگی بالایی در اسید مخصوص ساروج ایجاد شود. این خاصیت به نابودی سنگ و ساروج منتهی می شود، به نحوی که اگر از اسید مخصوص ساروج با کیفیت بهره گیرید، پودر شدن بتن و سنگ را شاهد خواهید بود. اما برای خرید اسید قوی برای سنگ، باید به کدام مرجع مراجعه کرد؟ چه فاکتورهایی را برای خرید این محصول باید مد نظر قرار داد؟

قیمت اسید ضد سنگ

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که باید لحاظ شود، قیمت اسید ضد سنگ می باشد. مصرف کننده باید بتواند محصولی را با کیفیت مناسب و قیمت ارزان تهیه کرده و استفاده نماید. اما هر ارزانی، می تواند دلیل بر مناسب بودن محصول باشد؟ قطعا اینطور نیست.

یکی از مراجع بزرگ و معتبری که اقدام به فروش اسید ضد سنگ کرده است، کیمیا تهران اسید است. این مرجع از برترین تولید کنندگان اسید ضد ساروج است و محصولات آن در بسیاری از مراکز فروش مواد شیمیایی به چشم می خورد. اما این مرکز برای رفاه حال مصرف کنندگان، اقدام به فر وش مستقیم محصولاتش کرده است. فروش مستقیم محصول به معنای از بین رفتن دلال هاست و این مساله بر قیمت اسید ضد سنگ تاثیر گذاشته و سبب کاهش آن خواهد شد.

قیمت اسید ضد ساروج

قیمت اسید ساروج در مجموعه کیمیا تهران اسید، رقابتی بوده و پایین تر از مراکز دیگر می باشد. این مرکز با توجه به سابقه درخشانی که در زمینه فروش مواد شیمیایی دارد، از عرضه کنندگان با کیفیت ترین محصولات در ایران است. طیف گسترده ای از مشتریان راضی و وفادار این مرکز، گواهی بر این ادعا می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت اسید ضد ساروج و خرید آن، به سایت کیمیا تهران اسید سری بزنید و یا با کارشناساسن بازرگانی این مرکز تماس حاصل کنید.


09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ