در حال انتقال به بانک ... processing...

اسید سولفوریک 98 درصد یعنی چه

تولید محتوا و سئو : نوآوران فرایند کیمیا | 09 تیر 1400 | 10:28 وبلاگ شیمیایی

اسید سولفوریک 98 درصد یعنی چه

اسید سولفوریک که آن را با فرمول شیمیایی H2SO4 می شناسند، یکی از قوی ترین اسید هایی است که در صنایع شیمیایی از آن بهره گرفته می شود. این اسید را دارای نام های دیگری چون جوهر گوگرد و هیدروژن سولفات می باشد و مایعی بی رنگ و به شدت خورنده است. غلظت های مختلفی برای این اسید وجود دارد که از جمله آن می توان به اسید سولفوریک 98 درصد، 50 درصد و 35 درصد اشاره کرد. اما اسید سولفوریک 98 درصد یعنی چه ؟ در پاسخ باید گفت که این خلوص که بالاترین درجه خلوص برای این اسید است، به معنای آن است که در 100 گرم محلول حاوی این اسید، 98 گرم اسید سولفوریک وجود دارد. این خلوص بالا سبب شده تا در بخش های مختلفی از صنعت شاهد استفاده از این اسید باشیم. اما اسید سولفوریک 98 درصد را از کجا باید تهیه کرد که هم از کیفیت آن مطمئن باشیم و هم از نگه داری و انبارش اسیدی قوی چون این اسید، اطمینان حاصل کنیم. در ادامه راهنمایی های موثری در این زمینه ارائه شده است.

خرید اسید سولفوریک

از آنجایی که اسید سولفوریک یکی از اسیدهای قدرتمند، خورنده و خطرناک است، به شدت اهمیت دارد که تحت چه شرایطی نگه داری و حمل و نقل می شود. به همین دلیل خرید اسید سولفوریک از هر مرجعی توصیه نمی شود، زیرا در صورتی که در شرایط نامناسب نگه داری شده باشد، می تواند برای مصرف کننده خطرات جدی به همراه داشته باشد. هم چنین خرید اسید سولفوریک باید از مراجعی صورت گیرد که کیفیت بالایی از محصول را تهیه می کنند. در نظر گرفتن فاکتور قیمت هم در خرید اسید سولفوریک بی تاثیر نمی باشد. با این تفاسیر شما را برای خرید اسید سولفوریک به مرجع کیمیا تهران اسید معرفی می کنیم. در ادامه دلایل این انتخاب را بررسی کرده ایم.

فروش اسید سولفوریک

سایت کیمیا تهران اسید که از تولید کنندگان بزرگ مواد شیمیایی است، اقدام به فروش اسید سولفوریک کرده است. این سایت از تولید کنندگان قدرتمند مواد شیمیایی است که کلیه محصولات آن از کیفیت عالی برخوردارند. فروش اسید سولفوریک در این مرجع در شرایط ایمن صورت می گیرد. به دلیل اینکه برای نگه داری و جابجایی محصولات خود از نیروهای کار آموزش دیده بهره گرفته است. این نیروها با خطرات حمل و نقل و نگه داری نادرست اسید سولفوریک آشنا بوده و با رعایت کلیه نکات ایمنی، مانع از ایجاد کوچکترین خطری برای شما می شوند. هم چنین فروش اسید سولفوریک در این مرجع با کیفیتی بی نظیر در حال انجام است. نه تنها اسید سولفوریک، بلکه همه محصولات کیمیا تهران اسید، با کیفیت بالا و هم چنین قیمت مناسب عرضه می شوند.

قیمت اسید سولفوریک فله

یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید یک محصول قیمت آن می باشد. قیمت اسید سولفوریک فله در کیمیا تهران اسید به نسبت دیگر مراکزی که این ماده را به فروش می رسانند، پایین تر است. علت این مساله حذف واسطه ها در مسیر رساندن جنس به مشتری می باشد. کیمیا تهران اسید با فروش مستقیم محصولات خود، قیمت تمام شده و نهایی جنس را پایین آورده است و در عین حال چیزی از کیفیت محصول نکاسته است. قیمت اسید سولفوریک فله در کیمیا تهران اسید را می توانید از کارشناسان بخش بازرگانی جویا شوید و یا از طریق صفحه فروش محصول اسید سولفوریک اقدام نمایید.


09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ