در حال انتقال به بانک ... processing...

آب ژاول را از کجا تهیه کنیم؟

تولید محتوا و سئو : نوآوران فرایند کیمیا | 06 خرداد 1400 | 08:20 وبلاگ شیمیایی

آب ژاول را از کجا تهیه کنیم؟

یکی از گندزداهای قوی را می توان آب ژاول دانست که با نام تجاری وایتکس به گوشمان آشنا تر است. این ماده پر مصرف در مراکز متعددی به فروش می رسد. اما پرسش اینجاست که آب ژاول را از کجا تهیه کنیم که بالاترین کیفیت را داشته باشد؟ هم چنین در کنار کیفیت و مرغوبیت برای تهیه کننده، به صرفه باشد؟ در این مطلب قصد داریم پاسخ این پرسش که آب ژاول را از کجا تهیه کنیم؟ را بدهیم و فاکتورهای اصلی که به هنگام خرید این ماده باید مورد ارزیابی قرار گیرند را عنوان خواهیم نمود.

فروش آب ژاول با کیفیت و ارزان قیمت

طبیعتا اولین فاکتوری که باید مورد بررسی قرار گیرد، کیفیت محصول است و البته نمی توان از کنار بحث قیمتی هم بی تفاوت عبور کرد. ادامه این مطلب را برای بررسی استانداردهای تهیه آب ژاول مطالعه نمایید.

استاندارد آب ژاول

باید بدانید که این محصول دارای استانداردهای جهانی است که کیفیت آن را تعیین می کند. استاندارد آب ژاول به این نحو است که ماده باید کاملا شفاف بوده و هیچ ماده معلق و جدا شده ای در آن وجود نداشته باشد. باید دقت نمود که موادی در ته محصول ته نشین نشده باشد. ظروف نگه داری آب ژاول باید به نحوی باشد که فشار احتمالی مایع داخل را تحمل کرده و هرگز نباید بیش از 95 درصد حجم ظرف را با آب ژاول پر کرد. در ادامه استاندارد آب ژاول باید اشاره کرد که این ماده باید حتما دارای 10 تا 16 درصد هیپوکلریت سدیم در آب باشد و این مساله همان تفاوت آب ژاول با وایتکس است. این غلظت برای وایتکس به 5 درصد کاهش پیدا می کند.  این موارد در بررسی استاندارد آب ژاول باید مورد ارزیابی قرار گیرد و می توان آن را اولین فاکتور به هنگام خرید آب ژاول دانست.

قیمت آب ژاول

مورد دومی که در تهیه این محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است، قیمت آب ژاول می باشد. در بررسی قیمت باید گفت که نوسانات شدیی در بازار بر روی این محصول وجود دارد. باید توجه نمود که قیمت آب ژاول به نسبت کیفیتی که به شما عرضه می شود، مناسب بوده و ارزش خرید داشته باشد. غالبا حضور واسطه ها در بازار سبب افزایش بی دلیل قیمت می شود. بنابراین اگر بتوان مرکزی برای خرید آب ژاول یافت که به صورت مستقیم به عرضه این محصول پرداخته باشد، می توان محصول را با قیمت مناسب تهیه نمود. قیمت آب ژاول به شدت تحت تاثیر حضور واسطه ها تغییر می کند. اما این پایان ماجرا نیست. واسطه ها می توانند در بی کیفیت و کهنه شدن محصول هم موثر باشند. بنابراین خرید مستقیم آب ژاول از تولید کننده می تواند از فاکتورهای مهمی در خرید این محصول باشد.

فروش آب ژاول

با توجه به مواردی که گفته شد، توصیه می شود از معتبرترین مراکزی که اقدام به فروش آب ژاول کرده اند، این محصول را تهیه نمایید. فروش آب ژاول در کیمیا تهران اسید، یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست. علت را باید در آنالیز موارد نام برده شده، جست و جو کرد. کیمیا تهران اسید، با بهره مندی از مدرن ترین تجهیزات، با کیفیت ترین آب ژاول را تولید می کند که استانداردهای عنوان شده را داراست. هم چنین قیمت آب ژاول در این مرکز به علت تولید کننده بودن، به نسبت دیگر مراکز پایین بوده و رقابتی می باشد.


09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ