در حال انتقال به بانک ... processing...

زاج سفید

تولید محتوا و سئو : نوآوران فرایند کیمیا | 17 خرداد 1400 | 11:07 وبلاگ شیمیایی

زاج سفید

یکی از قدیمی ترین ترکییاتی که موارد استفاده عدیده ای در صنعت، پزشکی و منازل دارد، زاج سفید است. این ماده ترکیبی طبیعی از سولفات و آلومینیوم است که به نوعی ضد عفونی کننده شهرت یافته است. زاج سفید در کنار این کاربرد، در صنعت هم موارد استفاده فراوانی دارد. اما باید اشاره کرد که موارد استفاده پزشکی آن بارز تر بوده و در این مطلب هم به گوشه ای از خواص پزشکی این ماده اشاره می کنیم. امروزه زاج سفید را در مراکز فروش مواد شیمیایی عرضه کرده و در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی تولید می کنند. برای اطلاع از گوشه ای از خواص پزشکی این ماده ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.

زاج سفید برای دندان

یکی از موارد استفاده قدیمی این ماده را می توان زاج سفید برای دندان دانست. این ماده می تواند باعث تسکین دردهای دندانی شود و با از بین بردن عامل عفونت در دندان و لثه، به بهبود ورم و دردهای دهان و دندان کمک شایانی کند. زاج سفید برای دندان مانند مسکنی عمل می کند و می تواند با التهاب های موجود در آنها مقابله کند. این ماده برای دهان کاربردهای دیگری هم دارد. افرادی که بوی بد دهان را تجربه می کنند، می توانند از زاج سفید به منظور رفع این بو بهره بگیرند. زاج سفید برای دندان و دهان در نقش خوشبو کننده هم عمل کرده و تنفسی خوشبو را به شخص می بخشد. می توان از زاج سفید به منظور نوعی داروی لثه و دندان ها بهره جست که طبیعی بوده و فاقد عارضه جانبی مسکن های شیمیایی می باشد.

زاج برای عفونت

یکی از مهم ترین کاربردهای این ماده را می توان ضد عفونی کننده آن دانست. زاج برای عفونت بسیار مناسب می باشد و می تواند به از بین بردن عوامل عفونت کمک شایانی کند. زاج برای عفونت زنان به شکل شیاف مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده می تواند قارچ و باکتری هایی که در محیط رحم فعالیت کرده و باعث عفونت شده اند، نابود سازد و به این شیوه عفونت زنان را از بین ببرد. هم چنین در از بین بردن عفونت های مجرای تنفسی شامل بینی و حلق هم موثر است و می تواند با از بین بردن عوامل مولد عفونت، به درمان شخص بیمار کمک شایانی کند. امروزه شیاف های زاج سفید برای درمان عفونت روانه بازار شده اند. اما به شما توصیه می کنیم قبل از استفاده از این شیاف ها نظر پزشک خود را جویا شوید.

قیمت زاج سفید

یکی از فاکتورهایی که در خرید یک ماده موثر است، قیمت آن می باشد. قیمت زاج سفید در بازار متنوع است و علت را باید تفاوت در کیفیت آن دانست. اما مرجع فروش کیمیا تهران اسید، از مراکزی است که قیمت زاج سفید را منصفانه و رقابتی در نظر گرفته است. کیمیا تهران اسید از تولید کنندگان مواد شیمیایی است و محصولات خود را به شیوه فروش مستقیم عرضه می کند. این مساله سبب شده است تا به علت حذف واسطه ها، قیمت تمام شده محصول، پایین تر از آنچه در بازار است، تمام شود.


09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ