در حال انتقال به بانک ... processing...

افتتاح کارخانه تهران اسید

تولید محتوا و سئو : نوآوران فرایند کیمیا | 31 شهریور 1398 | 19:41

کیمیا تهران اسید به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه مواد شیمیایی در آذر ماه 99 سیزدهمین سالروز تاسیس خود را با حضور پرسنل و همزمان با افتتاح کارخانه جشن گرفت. در گذر این سالها همواره تلاش کرده ایم تا در مسیر پیشرفت گام برداریم و نواقص و کمبودهایی که وجود داشته را به بهترین شکل ممکن برطرف کنیم.

افتتاح کارخانه کیمیا تهران اسید

در سال 98 با برگزاری جلسات متعدد پیرامون توسعه فعالیت مجموعه و تصمیم هیئت مدیره اقدام به تاسیس کارخانه ای به وسعت 3000 متر شد، که در طی یک سال با تلاش شبانه روزی پرسنل و نیروهای متخصص بهترین تجهیزات در کارخانه استقرار داده شد. در نهایت در آذر ماه 99 همزمان با سالروز تاسیس کارخانه کیمیا تهران اسید افتتاح شد.

درباره کارخانه کیمیا تهران اسید

کارخانه تهران اسید در شهرک صنعتی عشق آباد واقع شده است که از بخش های مختلفی همچون آزمایشگاه، تولید، دپو، توسعه و... تشکیل شده است. آخرین مدل تجهیزات آزمایشگاهی در بخش آزمایشگاه فراهم شده است که قادر به انجام پیچیده ترین آزمایشات شیمیایی و ارائه آنالیز و گواهی تایید به شرکت ها می باشد. 

با استفاده از مخازن و تانکرهای مخصوص ذخیره مواد و حصولات حساسی همچون انواع درجه بندی اسید باطری این توانایی را داریم که روزانه بصورت تناژ نیاز صنایع به این نوع محصولات را تامین کنیم.

روزانه چندین هزار تن در محل بارگیری کارخانه سفارش بارگیری و حمل می شود به سمت مقصد خریداران همچنین با استفاده از بخش با بهره گیری از بخش حمل و نقل تهران اسید خود عهده دار بارگیری و حمل سفارش محصولات تا مقصد می باشد. 

 

 


09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ