در حال انتقال به بانک ... processing...

اسید سولفوریک 98 درصد

تولید محتوا و سئو : نوآوران فرایند کیمیا | 23 خرداد 1400 | 08:27 وبلاگ شیمیایی

اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک 98 درصد که آن را با فرمول شیمیایی H2SO4 نشان می دهند، اسیدی قدرتمند، بی رنگ و بو می باشد که کاربردهای زیادی در بخش های مختلف صنعت و کشاورزی دارد. شاید این اسید را با نام اسید باتری هم بشناسند. اسید سولفوریک در غلظت های مختلفی وجود دارد که از جمله آن می توان به خلوص 30 و 50 درصد اشاره کرد. اما اسید سولفوریک 98 درصد هم غلیظ تر بوده و هم از نظر نگه داری ایمن تر و راحت تر می باشد. این ماده از پر کاربردترین ترکیبات در صنعت و کشاورزی می باشد و به همین دلیل به صورت عمده در فروشگاه های مواد شیمیایی به فروش می رسد. در این مطلب قصد داریم شما را با خطراتی که این اسید می تواند برای کاربر و محیط زیست داشته باشد آشنا کنیم و ایمن ترین شیوه تهیه آن را به شما یادآور خواهیم شد.

خطرات اسید سولفوریک

اگر از مصرف کنندگان این اسید هستید، لازم است با خطرات اسید سولفوریک که حین کار و یا حتی حمل و نقل آن ممکن است بروز کند، آشنا شوید. این اسید قوی، به شدت خورنده می باشد و در تماس با بافت، می تواند سبب سوختگی های شدید شود. هم چنین بخارات آن سمی بوده و می تواند برای دستگاه تنفسی مشکل جدی ایجاد کند. از دیگر خطرات اسید سولفوریک، باید به نحوه نگه داری و حمل و نقل آن اشاره کرد. ظروفی که این اسید قوی در آن نگه داری می شود، باید غیر قابل زنگ زدن باشد و امکان نشت اسید به بیرون را نداشته باشد. هم چنین جنس مخزن نگه داری اسید سولفوریک 98 درصد باید از فولاد مقاوم به زنگ و اسید باشد. محیط کار با این ماده باید دارای تهویه  مناسب و هم چنین دوش های شست و شوی چشم و بدن باشد.

خرید اسید سولفوریک 98 درصد صنعتی

با توجه به حساسیتی که این ماده دارد، نمی توان برای خرید آن به هر مرکزی اعتماد کرد. خرید اسید سولفوریک 98 درصد صنعتی باید از مراجع معتبر صورت گیرد که کلیه نکات ایمنی را رعایت می کنند. شما می توانید با اطمینان خاطر خرید اسید سولفوریک 98 درصد صنعتی را به مجموعه کیمیا تهران اسید بسپارید. این مرکز خوش نام سالهاست که در زمینه فروش اسید سولفوریک و سایر مواد شیمیایی فعالیت می کند و می تواند به بهترین شکل پاسخ گوی نیاز شما باشد. شیوه نگه داری اسید سولفوریک، حمل و نقل و انبارش آن در این مرکز به ایمن ترین شکل ممکن در حال انجام است. شما می توانید برای خرید اسید سولفوریک 98 درصد صنعتی با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل کرده و اقدام به خرید نمایید.

قیمت عمده اسید سولفوریک

کیمیا تهران اسید این افتخار را دارد که خود تولید و عرضه کننده مواد و محصولات شیمیایی باشد. این گفته به آن معناست که در فرآیند فروش اسید سولفوریک، واسطه ای در میان نیست. بنابران قیمت عمده اسید سولفوریک به طور محسوسی پایین تر از سایر مراکز خواهد بود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت عمده اسید سولفوریک و قیمت تک فروش آن، با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید و  از قیمت به روز آن مطلع شوید. کیمیا تهران اسید، عرضه کننده ارزان ترین محصولات شیمیایی با کیفیت بالاست.


09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ