در حال انتقال به بانک ... processing...

قوانین و مقررات

اسید تهران

قوانین و مقررات

03 دی 1398 | 10:44

قوانین و مقررات در فروشگاه اینترنتی کیمیا تهران اسید

کاربران گرامی جهت استفاده از فروشگاه اینترنتی کیمیا تهران اسید نکات زیر را به دقت ملاحظه فرمایید :

ثبت سفارش در سایت به منزله پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی کیمیا تهران اسید می باشد.

توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین سایت تهران اسید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و کاربران موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشند. درصورتیکه تغییراتی در قوانین ایجاد شود در همین صفحه منتشر می گردد.

مشتری : در واقع شخصی می باشد که با اطلاعات کاربری خود با استفاده از فرم ثبت نام عضو سایت شده و به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات فروشگاه اقدام می کند.

حریم شخصی : اطلاعات خصوصی اشخاصی که عضو سایت هستند کاملا محرمانه می باشد و فروشگاه موظف به حفاظت از آنهاست.

همه مطالب در دسترس از طریق سایت فروشگاه مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، تصاویر، فیلم ها از اموال فروشگاه می باشد و حق استفاده و نشر تمامی مطالب در انحصار فروشگاه است و هرگونه استفاده از آنها پیگرد قانونی را در پی دارد.

ارسال سفارش 

سفارشاتی که در روزهای کاری شنبه الی چهارشنبه تا ساعت 15 ثبت شوند 24 تا 48 ساعت بعد بدست مشتری می رسد. سفارشات ثبت شده در روزهای پنج شنبه و جمعه 48 ساعت بعد در اولویت تحویل قرار می گیرند. 

کلیه هزینه های ارسال برعهده مشتری می باشد و در بخش ثبت سفارش نحوه ارسال را با توجه به مقدار بار تعیین می شود و در صورت تایید هزینه آن به فاکتور افزوده می شود.

لازم به ذکر است که ارسال بار به شهرستان ها توسط باربری سایت فقط هزینه تهران تا باربری را دریافت می کند و الباقی هزینه پس کرایه می شود.

در صورت تعجیل جهت دریافت سفارش می توانید با شماره 36303710 -021 داخلی بازرگانی  تماس حاصل فرمایید.

 


02136303710

باما در تماس باشید

آمارگیر وبلاگ