در حال انتقال به بانک ... processing...

مقالات اسید

جوهر نمک اسید صنعتی است

جوهر نمک اسید صنعتی است

جوهر نمک که آن را با نام کلریدریک اسید هم می شناسند، از اسیدهای صنعتی است که کاربردهای عدیده ای دارد. این ماده به عنوان ترکیبی پایه در صنعت و هم چنین شوینده ای قوی مورد بهره برداری قرار می گیرد و کیمیا تهران اسید از بزرگ ترین تولید کنندگان و فروشندگان این محصول است.

اسید قوی برای سنگ

اسید قوی برای سنگ

از بین بردن سنگ و ساروج به علت سختی و مقاومت بالایی که دارند به ترکیباتی نیاز دارد که بتواند از پس از این سختی برآید. اسید ضد ساروج یکی از این ترکیبات است که می تواند با خاصیت خورندگی بالای خود کلیه قطعات سنگ و ساروج را از بین برده و پودر کند.

نشادر خوراکی

نشادر خوراکی

نشادر یکی از ترکیباتی است که به عنوان ماده افزودنی به مواد غذایی برای طعم و ماندگاری بهتر اضافه می شود. این ماده استفاد دارویی نیز داشته که برای دام ها فواید زیادی دارد. می توانید برای خرید نشادر خوراکی به سایت کیمیا تهران اسید مراجعه نمایید.

اسید سولفوریک 98 درصد یعنی چه

اسید سولفوریک 98 درصد یعنی چه

اسید سولفوریک یکی از پر کاربرد ترین اسیدهای صنعتی است که در بخش های مختلفی از آن بهره گرفته می شود. این ماده در خلوص بالا و در حدود 98 درصد در سایت کیمیا تهران اسید به فروش می رسد.

جوهر نمک چیست

جوهر نمک چیست

جوهر نمک یکی از قوی ترین اسید هایی که در صنعت و حتی منازل مورد استفاده قرار می گیرد. این اسید قوی و به شدت خورنده در کیمیا تهران اسید با رعایت کلیه موارد ایمنی و قیمتی مناسب به فروش می رسد.

اسید فلوئوریدریک

اسید فلوئوریدریک

اسید فلوئوریدریک که به اسید شیشه خور شهرت دارد، یکی از مواد شیمیایی است که می تواند شیشه را در خود حل کند و استفاده های عدیده دیگری هم در صنعت دارد. این محصول با کیفیتی عالی در کیمیا تهران اسید به فروش می رسد.

آب اکسیژنه

آب اکسیژنه

آب اکسیژنه از اسیدهای ضعیفی است که نه تنها در صنعت، بلکه در پزشکی هم مورد بهره برداری قرار می گیرد. این ماده در کیمیا تهران اسید با کیفیتی عالی و درصد خلوص تا 50، به فروش می رسد.

اسید استیک

اسید استیک

یکی از اسیدهایی که در صنعت، داروسازی و صنایع غذایی استفاده های زیادی دارد، اسید استیک می باشد. این اسید در سایت کیمیا تهران اسید با کیفیتی بی نظیر و قیمت عالی به فروش می رسد.

اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک یکی از اسیدهای قوی و پر کاربردی است که استفاده از آن نیاز مند رعایت نکات ایمنی می باشد. در این مطلب ضمن اینکه شما را با خطرات کار با اسید سولفوریک آشنا می کنیم، مرجعی معتبر برای تهیه این ماده معرفی کرده که ایمنی حمل و نقل و انبارش آن را رعایت کرده است.

اسید کرومیک

اسید کرومیک

اسید کرومیک یکی از اسیدهای پر کاربرد و سمی است که استفاده های فراوان آن سبب شده تا تولید انبوهی داشته باشد. از این اسید در آبکاری بهره های فراوانی برده می شود و شما می توانید برای خرید آن با قیمت مناسب و کیفیت عالی به سایت کیمیا تهران اسید مراجعه نمایید.

کاربرد جوهر نمک در منزل

کاربرد جوهر نمک در منزل

جوهر نمک یکی از اسیدهای قوی است که نه تنها در صنعت، بلکه در خانه هم مورد استفاده قرار می گیرد. این سفید کننده و گند زدا می تواند سطوح چینی و سرامیکی و حتی استخرها را به خوبی گندزدایی کند. برای خرید جوهر نمک ارزان قیمت و با کیفیت می توانید به سایت کیمیا تهران اسید مراجهه کنید.

اسید فسفریک در نوشابه

اسید فسفریک در نوشابه

یکی از اسیدهای مورد استفاده در نوشابه ها، اسید فسفریک است. این اسید ترش طعم ضمن اینکه می تواند طعم ترش و دلنشینی به نوشابه ببخشد، سبب افزایش ماندگاری محصول می شود. کیمیا تهران اسید یکی از تولید و عرضه کنندگان این اسید در گرید خوراکی است.

09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ