در حال انتقال به بانک ... processing...

وبلاگ شیمیایی

حمل رایگان سفارش اول

حمل رایگان سفارش اول

به خود میبالیم که میزبان شما عزیزان در فضای اینترنت هستیم. در راستای تکریم مشتریان و ایجاد شرایط مناسب برای خریدی آسوده، از این پس میتوانید پس از ثبت اولین سفارش خود، بدون هزینه حمل و نقل محصول خود را تحویل بگیرید. هزینه حمل رایگان شامل این شرایط...

چگونه اب استخر را تمیز نگه داریم

چگونه اب استخر را تمیز نگه داریم

تمیز نگاه داشتن آب استخر و پیشگیری از جلبک زدن و ایجاد بوی نامطبوع با ماده به نام زاج امکان پذیر خواهد بود. این ماده می تواند با از بین بردن میکروارگانیسم ها سلامت آب استخر را تضمین کند. کیمیا تهران اسید از فروشندگان برتر این محصول است.

بوراکس

بوراکس

بوراکس از ترکیباتی است که در صنعت، مواد غذایی، داروسازی و تولید وسایل سرگرمی استفاده می شود. این ماده از بور که از فراوان ترین ترکیبات کره زمین است، تهیه می شود. این ماده در سایت کیمیا تهران اسید با کیفیت و قیمت مناسب به فروش می رسد.

آنتی فوم

آنتی فوم

آنتی فوم که با نام ضد کف هم شناخته می شود، به منظور پیش گیری از ایجاد و ماندگاری کف در تولیدت شیمیایی استفاده می شود تا مانع از وارد شدن آسیب به دستگاه های صنعتی شود. این محصول در سایت کیمیا تهران اسید با کیفیت و قیمت عالی به فروش می رسد.

بوراکس

بوراکس

بوراکس یکی از نمک های اسید بوریک است که در ساخت اسلایم از آن بهره گرفته می شود. این ماده پرطرفدار این با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در مجموعه کیمیا تهران اسید به فروش می رسد

متابی سولفیت برای شراب

متابی سولفیت برای شراب

یکی از راه های افزایش عمر و ماندگاری شراب را می توان استفاده از متابی سولفیت سدیم دانست. این ماده می تواند از فعالیت باکتری های فاسد کننده شراب پیش گیری به عمل آورد و در صورت استفاده درست و به اندازه آسیبی به بدن و بافت محصول وارد نمی کند.

سود مایع

سود مایع

سود مایع یکی از اصلی ترین ترکیبات شیمیایی است که نه تنها در صنعت، بلکه در صنایع غذایی هم مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده که برای تولید سود پرک هم از آن بهره گرفته می شود، در سایت کیمیا تهران اسید با بالاترین کیفیت به فروش می رسد.

سیانور سدیم

سیانور سدیم

سیانور سدیم که نوعی سم کشنده و مهلک است، دارای کاربردهای جالب در صنعت می باشد. این کار کردن با این ماده و تهیه کردن آن باید با رعایت کلیه مواد ایمنی صورت گیرد تا به کاربر آسیبی وارد نشود. کیمیا تهران اسید یکی از مراجعی است که سیانور سدیم را با رعایت نکات ایمنی عرضه می کند.

زاج سفید

زاج سفید

زاج سفید یکی از ترکیبات ضد عفونی کننده است که از زمان های دور در درمان عفونت و انواع بیماری ها مورد استفاده بوده است. این محصول اینک در سایت کیمیا تهران اسید با عالی ترین کیفیت و بهترین قیمت به فروش می رسد.

آب ژاول را از کجا تهیه کنیم؟

آب ژاول را از کجا تهیه کنیم؟

آب ژاول یکی از ترکیبات سفید کننده است که موارد استفاده فراوانی در صنعت و حتی منازل دارد. برای تهیه مرغوب ترین نوع آب ژاول می توانید به سایت کیمیا تهران اسید مراجعه کنید و نسبت به تهیه آب ژاول ارزان و با کیفیت اقدام نمایید.

آب ژاول چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آب ژاول چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آب ژاول که برخی آن را با نام وایتکس می شناسند، گندزدا و تمیز کننده ای قدرتمند است که موارد استفاده فراوانی در صنعت و حتی داخل منازل دارد. تمیز و سفید کردن سطوح، استخرها و ... از مهم ترین کاربردهای آب ژاول می باشد.

اهمیت کود شیمیایی برای تولید محصولات زراعی

اهمیت کود شیمیایی برای تولید محصولات زراعی

با پیشرفت علم و تکنولوژی در هر عرصه ای شاهد تغییرات عمده در تولید و حتی خدمات بوده ایم. کشاورزی نیز در این زمینه دستخوش تغییرات عدیده ای شده است که به تولید انبوه تر و با کیفیت بالاتر انجامیده است.

09128708457

باما در تماس باشید

کیمیا تهران اسید | بزرگترین مرجع مواد شیمیایی

آمارگیر وبلاگ